Skip to content

Nasze portfolio

Od ponad 6 lat nauczamy języka angielskiego i chińskiego na wszystkich poziomach. Mieliśmy przyjemność pracować z uczniami z całego świata, a także współpracować z największymi szkołami językowymi w Chinach.

Szkoła chińskiego i angielskiego Środa Wielkopolska

Business English

Od wielu lat współpracujemy z osobami z różnych branż i profesji, których przygotowujemy do zagranicznych delegacji, a także pomagamy im podnieść swoje umiejętności językowe, które są niezbędne w codziennej pracy z zagranicznymi oddziałami lub partnerami. Zajęcia prowadzimy zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup (3-6 osób). Przygotowujemy również do kursów z programu Erasmus (m.in. dla X liceum Ogólnokształcące im KEN w Krakowie). 

Chengdu Panda Basecamp

Kolonie dla dzieci zorganizowane w czasie ferii zimowych. Program był ściśle związany z ekologią, a tematem przewodnim były pandy. Uczniowie wraz z opiekunami brali udział w zajęciach języka angielskiego oraz aktywnościach mających na celu zapoznanie uczniów z lokalną kulturą, a także przećwiczeniu wcześniej poznanego słownictwa w praktyce. Zajęcia oraz aktywności zorganizowane dla dzieci odbywały się wyłącznie w języku angielskim.

 

Kursy języka angielskiego w Chinach

Mieszkając w Chinach mieliśmy okazję nauczać języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym, podstawowym, oraz gimnazjalnym. Zajęcia odbywały się w całości w języku angielskim w małych grupach lub indywidualnie. Przez wiele lat współpracowaliśmy z największą szkołą języka angielskiego w Chinach – i2. Wspólnie z partnerami organizowaliśmy harmonogram zajęć, a także prowadziliśmy zajęcia skupione na praktycznej nauce języka angielskiego, a także aspektach kulturowych. Mieliśmy również przyjemność pracować ze szkołami podstawowymi w Haikou oraz przedszkolami w Chengdu.

Kursy języka chińskiego

Od wielu lat prowadzimy zajęcia z języka chińskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas zajęć kładziemy nacisk na wszystkie aspekty językowe, skupiając się także na poprawnym pisaniu chińskich znaków. Ponadto, uczymy kultury Chin, której znajomość znacznie ułatwia opanowania języka chińskiego. Oferujemy również zajęcia z chińskiego ONLINE, które dzięki nowoczesnym narzędziom mogą być nie tylko efektywne, ale także ciekawe!

Międzynarodowa współpraca

Wspólnie z lokalnym partnerem w Chengdu pomagaliśmy organizować wydarzenia dla studentów z całego świata. Wydarzeniom zawsze towarzyszyła praktyczna nauka języka. Zajęcia miały na celu nie tylko pogłębić umiejętności językowe uczestnika, ale także zaznajomić go z innymi kulturami oraz nauczyć jak współpracować w międzynarodowym środowisku. W zależności od potrzeb zajęcia prowadzone były w języku angielskim lub chińskim. 

 
 
Szkoła języka angielskiego i chińskiego Środa Wlkp

Nauczanie ONLINE

Nawet nie wychodząc z domu możesz nauczyć się języka obcego. Nauczanie ONLINE może być nie tylko skuteczne, ale także przyjemne. Używamy nowych technologii i mediów, aby w efektywny i ciekawy sposób przekazywać wiedzę. Korzystamy m.in. z takich narzędzi, jak: Google Classroom, w którym organizujemy harmonogram i pracę ucznia; Google Slides; Tablica Miro, która pomaga w interaktywny i atrakcyjny sposób przekazywać wiedzę. Zajęcia prowadzimy przy pomocy platformy Zoom.

Kursy grupowe ONLINE

Nauka online może być także efektywna w grupach! Prowadzimy grupowe kursy angielskiego online zarówno dla polskich, jak i chińskich studentów. Grupy dopasowane są w zależności od wieku, poziomu i celów ucznia. Wierzymy w efektywność imersji językowej, dlatego zajęcia w całości prowadzone są w języku angielskim z ewentualnymi elementami języka macierzystego ucznia, aby wytłumaczyć bardziej skomplikowane pojęcia. Dzięki temu uczniowie bardzo szybko łapią nowe słówka i zasady, a także osłuchują się z językiem

Ucz się języków razem z nami!

“Jeden język ustawia Cię w korytarzu życia. Dwa języki otwierają każde drzwi po drodze.”

Szkoła języka angielskiego i chińskiego w Środzie Wielkopolskiej

Kurs języka angielskiego

Szkoła języka chińskiego w Środzie Wielkopolskiej

Kurs języka chińskiego