Skip to content

Szkoła języków obcych w Środzie Wielkopolskie

Szkoła językowa Środa Wielkopolska

Nasza szkoła

Szkoła języków obcych Środa Wlkp
Szkoła językowa Środa Wlkp

Strzelecka 42

Nasza szkoła zlokalizowana jest w nowoczesnym budynku przy ulicy Strzeleckiej 42 w Środzie Wielkopolskiej. Budynek jest w pełni monitorowany. Znajdujemy się na pierwszym piętrze. Budynek wyposażony jest w windę oraz klimatyzację. Wejście do budynku znajduje się przy sklepie “Al Capone” (wejście widoczne na zdjęciu).

Szkoła językowa Środa Wlkp

Co mówią o nas uczniowie

  positive review  Bardzo ciekawe zajęcia dostosowane indywidualnie do potrzeb, dużo śmiechu i przede wszystkim super efekty! Polecam każdemu:)

  Daria Kozłowska Avatar Daria Kozłowska
  March 4, 2021

  positive review  Języka chińskiego zaczęłam uczyć się ponad rok temu na własną rękę, ale jak wiadomo nauka samemu wymaga dużej dyscypliny i ciężko jest wyłapać swoje własne błędy. Dlatego zdecydowałam się skorzystać z pomocy (Pana) Daniela. Muszę przyznać, że pozytywnie zaskoczyły mnie zajęcia - szybkie tempo, ale luźna atmosfera i dużo informacji z perspektywy osoby, która mieszka w Chinach i może z łatwością odpowiedzieć na moje pytania związane z kulturą i językiem używanym na co dzień. Plusem jest również to, że zajęcia są online, więc dużo łatwiej jest je zaplanować podczas zapracowanego tygodnia 😉

  Monika Tyszkiewicz Avatar Monika Tyszkiewicz
  May 11, 2020

  positive review  Z Panią Patrycją połączyła nas pandemia i związana z nią większa otwartość na naukę zdalną , ale mimo tego ze minie nie zamierzamy się z nia rozstawać. Córka uczy się wraz z nią 2 języków: angielskiego ( konwersacje) i chińskiego ( od podstaw). To co sobie bardzo ceni to ciekawe zajęcia i miła atmosfera, ja jako rodzic daję wielki plus za profesjonalizm, solidność i świetny kontakt. Bardzo, bardzo polecam!

  Małgorzata Szymczyk Avatar Małgorzata Szymczyk
  November 8, 2020

Ucz się języków razem z nami!

Szkoła języka angielskiego i chińskiego w Środzie Wielkopolskiej

Szkoła języka angielskiego i chińskiego w Środzie Wielkopolskiej

Nauka języka angielskiego

Szkoła języka chińskiego w Środzie Wielkopolskiej

Nauka języka chińskiego