Skip to content

Kim jesteśmy?

Nauczanie to nasza pasja. Od wielu lat jesteśmy zaangażowani w projekty edukacyjne na całym świecie. Wierzymy, że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także pokazywanie możliwości rozwoju, pobudzanie kreatywności i inspirowanie ucznia do nieustannej ciekawości świata.

Podróżując po całym świecie i mieszkając przez wiele lat w Chinach mieliśmy okazję doświadczyć różnych systemów edukacyjnych, a także poznać setki ludzi, którzy stali się naszą inspiracją. To doświadczenie pozwoliło nam spojrzeć na edukację i świat z innej strony, a także docenić rolę, jaką edukacja pełni w naszym życiu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zarówno w roli nauczyciela, jak i ucznia, opracowaliśmy metody, dzięki którym potrafimy w efektywny i ciekawy sposób przekazywać wiedzę.

Doświadczenie

Od wielu lat nauczamy języka angielskiego i chińskiego na wszystkich poziomach. Prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe dla różnych grup wiekowych, oraz różnych poziomów językowych. Dostosowujemy sylabus do potrzeb i celów ucznia, tak aby prowadzone przez nas lekcje były nie tylko efektywne, ale także ciekawe. Stawiamy na praktyczną naukę języka poprzez spersonalizowane metody, których wachlarz nieustannie powiększamy. 

Edukacja bez granic

Posiadamy doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i chińskiego dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. Przez wiele lat współpracowaliśmy z prywatnymi szkołami językowymi w Chinach, gdzie podczas zajęć używaliśmy tylko języka angielskiego! To sprawiło, że zawsze jesteśmy kreatywni i bardzo dobrze przygotowani, aby efektywnie przekazać wiedzę. Jest to nie lada wyzwanie, ale satysfakcja z obserwowania rozwoju językowego podopiecznych jest dla nas największą motywacją.

Umiejętności zdobyte w nauczaniu tradycyjnym pomagają nas na przygotowywanie ciekawych i logicznie spójnych zajęć ONLINE. Specjalizujemy się zarówno w kursach języka angielskiego, jak i chińskiego ONLINE.

Zajęcia zazwyczaj prowadzimy na platformie ZOOM. Dodatkowo wykorzystujemy nowoczesne narzędzia (np. tablice interaktywne), aby urozmaicić zajęcia, a także zaangażować i skupić uwagę ucznia.

Szkoła języków w Środzie - Ponad językami

Poznaj nas bliżej

Nauczycielka angielskiego i chińskiego w Środzie Wielkopolskiej
Nauczycielka angielskiego i chińskiego

Patrycja Domagalska

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyłam kierunek filologia, specjalność: językoznawstwo i nauka o informacji. Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich, kierunek: nauczanie języka chińskiego jako obcego (eng. MTCSOL=Master of Teaching Chinese to Speakers of Other Languages), na Uniwersytecie Sychuańskim w Chengdu (Chiny). Już od ponad 10 lat zajmuję się nauczaniem, a także organizowaniem koloni i wydarzeń tematycznych dla dzieci i młodzieży. 

Posiadam najwyższy certyfikat ze znajomości języka chińskiego HSK 6, oraz HSKK 2, a także standaryzowany akademicki certyfikat języka angielskiego (TOEFL).  

2019-2021: Laureatka stypendium Instytutu Konfucjusza na studia magisterskie na Uniwersytecie Sychuańskim (eng. Sichuan University) w Chengdu, Chiny.

2017/2018: Laureatka stypendium Instytutu Konfucjusza na roczny kurs języka chińskiego na Szanghajskim Uniwerystecie Studiów Międzynarodowych (eng. Shanghai International Studies University) w Szanghaju, Chiny.

2015/2016: Laureatka stypendium rządu chińskiego na roczny kurs języka chińskiego na Uniwerystecie Hajnańskim (eng. Hainan University) w Haikou, Chiny.

Daniel Biskupski

Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek filologia, specjalność: językoznawstwo i nauka o informacji. Po ukończeniu studiów licencjackich wyjechałem do Chin, gdzie ukończyłem studia magisterskie, kierunek: biznes międzynarodowy na Southwestern University of Finance and Economics w Chengdu (Chiny). Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, tłumaczeniu oraz współpracy biznesowej z chińskimi i międzynarodowymi firmami.

Posiadam certyfikat ze znajomości języka chińskiego HSK 5, a także HSKK 2.

2017-2020: Laureat stypendium rządu chińskiego na studia magisterskie na Southwestern University of Finance and Economics w Chengdu, Chiny.

2017/2018: Laureat stypendium Southwestern University of Finance and Economics za wybitne osiągnięcia naukowe.

2015/2016: Laureat stypendium rządu chińskiego na roczny kurs języka chińskiego na Hainan Normal University w Haikou, Chiny.

Lektor chińskiego w Środzie Wielkopolskiej
Nauczyciel chińskiego

Ucz się języków razem z nami!

Szkoła języka angielskiego i chińskiego w Środzie Wielkopolskiej

Szkoła języka angielskiego i chińskiego w Środzie Wielkopolskiej

Nauka języka angielskiego

Szkoła języka chińskiego w Środzie Wielkopolskiej

Nauka języka chińskiego