Skip to content

Nie odkładaj angielskiego na później, zacznij naukę już teraz!

Dołącz do kursu i zacznij uczyć się angielskiego od podstaw za pomocą nowatorskiej metody, która pozwoli Ci łatwo i praktycznie opanować język niezbędny do codziennych rozmów, podróży i pracy.

Nie zostawaj w tyle – zdobądź przewagę i zacznij mówić po angielsku już dziś!

Kurs w cenie obiadu? Tylko teraz skorzystaj z 23% zniżki!

99 zł 129 zł

Średnia ocena uczestników 5/5
66 lekcji
(ponad 4.5h video)
Certyfikat ukończenia

Nie odkładaj angielskiego na później, zacznij naukę już teraz!

Dołącz do kursu i zacznij uczyć się angielskiego od podstaw za pomocą nowatorskiej metody, która pozwoli Ci łatwo i praktycznie opanować język niezbędny do codziennych rozmów, podróży i pracy.

Nie zostawaj w tyle – zdobądź przewagę i zacznij mówić po angielsku już dziś!

99 zł 129 zł

Kurs w cenie obiadu? Tylko do 10.04 skorzystaj z 23% zniżki!

Średnia ocena uczestników 5/5
66 lekcji
(ponad 4.5h video)
Certyfikat ukończenia
Lat doświadczenia pracy w prestiżowych szkołach w Chinach i Polsce
0 +
Zadowolonych uczniów
0 +
Przeprowadzonych zajęć
0 +

Czego się nauczysz?

W restauracji, hotelu, czy sklepie

dogadasz się wszędzie! Poznasz niezbędne zwroty, które ułatwią rozmowy w podróży i nie tylko!

Profesjonalizm w pracy

Naucz się, jak efektywnie komunikować się w środowisku zawodowym i błyszczeć podczas rozmów rekrutacyjnych.

Płynność mowy

Przełam bariery językowe dzięki praktycznym ćwiczeniom, które pozwolą Ci wyrażać myśli i uczucia swobodnie i naturalnie.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Zobacz przykładową lekcję

Dla kogo jest ten kurs?

Początkujących

Idealny dla osób, które jeszcze nie miały styczności z językiem angielskim. Zaczynamy od podstaw, aby każdy mógł z łatwością zrozumieć i nauczyć się nowych słów i zwrotów.

Powracających

Doskonały dla tych, którzy kiedyś uczyli się angielskiego, ale przez lata nie mieli okazji do praktyki. Ten kurs pomoże przypomnieć i utrwalić dawno zapomniane zagadnienia.

Codziennych użytkowników

Skierowany do osób, które potrzebują angielskiego na co dzień, w pracy, podróży czy podczas codziennych czynności. Kurs kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie języka w realnych sytuacjach.

Co mówią kursanci?

Opinie o kursie

Opinie o mnie

 • positive review  Z Panią Patrycją połączyła nas pandemia i związana z nią większa otwartość na naukę zdalną , ale mimo tego ze minie nie zamierzamy się z nia rozstawać. Córka uczy się wraz z nią 2 języków: angielskiego ( konwersacje) i chińskiego ( od podstaw). To co sobie bardzo ceni to ciekawe zajęcia i miła atmosfera, ja jako rodzic daję wielki plus za profesjonalizm, solidność i świetny kontakt. Bardzo, bardzo polecam!

  Małgorzata Szymczyk Avatar Małgorzata Szymczyk
  November 8, 2020
 • positive review  Od dawna miałam problemy z językiem angielskim. Chciałam również bardzo nauczyć się jednocześnie języka chińskiego. Zdecydowałam się poszukać korepetycji. Znalazłam ogłoszenie z obydwoma językami w jednej ofercie co bardzo mi się spodobało i około miesiąc temu zaczęłam naukę języka chińskiego i angielskiego z Panią Patrycją. W tak niewielkim odstępie czasu, bardzo dużo się nauczyłam. Pani Patrycja bardzo dokładnie podchodzi do tematu, a także zawsze dba o to żebym wszystko rozumiała. Podczas korepetycji panuje zawsze bardzo miła i przyjemna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie stronę LinguaTy. 😊

  Marysia Szafran Avatar Marysia Szafran
  May 14, 2020
 • positive review  Języka chińskiego zaczęłam uczyć się ponad rok temu na własną rękę, ale jak wiadomo nauka samemu wymaga dużej dyscypliny i ciężko jest wyłapać swoje własne błędy. Dlatego zdecydowałam się skorzystać z pomocy (Pana) Daniela. Muszę przyznać, że pozytywnie zaskoczyły mnie zajęcia - szybkie tempo, ale luźna atmosfera i dużo informacji z perspektywy osoby, która mieszka w Chinach i może z łatwością odpowiedzieć na moje pytania związane z kulturą i językiem używanym na co dzień. Plusem jest również to, że zajęcia są online, więc dużo łatwiej jest je zaplanować podczas zapracowanego tygodnia 😉

  Monika Tyszkiewicz Avatar Monika Tyszkiewicz
  May 11, 2020
 • positive review  Bardzo ciekawe zajęcia dostosowane indywidualnie do potrzeb, dużo śmiechu i przede wszystkim super efekty! Polecam każdemu:)

  Daria Kozłowska Avatar Daria Kozłowska
  March 4, 2021
 • positive review  Polecam bardzo Patrycję! 🙂 jestem bardzo trudnym przypadkiem jeśli chodzi o naukę języków obcych 😁 ale Patrycja świetnie sobie radzi! 🙂 mogę szczerze polecić! 👍🙂

  Sylwia Sędek Avatar Sylwia Sędek
  May 19, 2020

Zobacz pełną listę lekcji

Kim jestem?

Od ponad 8 lat uczę języka angielskiego w Polsce i Chinach, zdobywając bogate doświadczenie w adaptacji metod nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów. Moje wyjazdy do Chin pozwoliły mi na rozwijanie kreatywnych i elastycznych podejść, wykorzystując gry i narzędzia interaktywne, które przekraczają bariery językowe i kulturowe. Te doświadczenia umocniły moją pasję do edukacji bez granic, inspirując mnie do ciągłego rozwijania efektywnych metod nauczania, które łączą ludzi i kultury.

Nie zostawaj w tyle
naucz się angielskiego już dziś!